Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar prej ditësh, Enca dhe Don Xhon, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Break Down” titutllohet kënga e tyre e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Muzika është punuar nga producenti i njohur Mixey, teksa vargjet e tekstit i kanë shkruar vet Enca dhe Don Xhoni.

Foto: Enca/YouTube

Kënga është vizualizuar edhe me një klip veror, në të cilin dyshja vijnë me një performancë mjaft atraktive.

Klipi është xhiruar në bregdetin shqiptar nga MAX Production.

Don Xhon është një prej rep-artistëve më të rinj të estradës, talenti i të cilit u vu në pah gjatë karantinës. /Telegrafi/