LAJMI I FUNDIT:

Emocione të mëdha: Kështu duket zemra e mashkullit në momentin kur i kërkon martesë së dashurës

Emocione të mëdha: Kështu duket zemra e mashkullit në momentin kur i kërkon martesë së dashurës

Emocionet nëpër të cilën kalon çdo mashkull para se të ulet në gjunjë para së dashurës së vet e kuptojnë të gjithë ata që kanë kaluar të njëjtën gjë

Mirëpo, ata të cilët nuk e dinë këtë gjë, si edhe femrat të cilat nuk mund të dinë se çfarë ndodhë në zemrën e të zgjedhurit të saj, tani kanë rastin ta shohin.

Një mashkull ka bartur një monitor për matjen e të rrahurave të zemrës para se i ka shfaqur propozimin së dashurës së tij në Romë, transmeton Telegrafi.

Shkuarja e tyre për të ngrënë një akullore ka zgjatur rreth 40 minuta, mirëpo në video është shkurtuar në 90 sekonda.

Të rrahurat e zemrës kanë qenë prej 80 deri në 90 në minutë derisa shëtisnin bashkë. Blenë akullore dhe ai u qetësua pak. Të rrahurat e zemrës atëherë ranë në rreth 80 në minutë.

Shikojeni këtu:

E ka ditur se momenti kur duhet të gjunjëzohet po ofrohet dhe zemra sërish filloi t’i rrahë më shpejt. Në momentin kur drejtpërdrejt para aktit të fejesës, kur i përsëriti fjalët në kokë, të rrahurat e zemrës arritën kulmin – 130 në minutë. I bëri pyetjen dhe zemra ende i rrahte fuqishëm – rreth 112 – 115 rrahje në minutë.

Sapo i tha “po”, zemra edhe pak vibronte dhe pastaj të rrahurat shpejt u ulën. Ndjeu një lehtësim, lumturi dhe qetësi. Zemra i rrihte 81 herë në minutë dhe shpejt pasi u ulën në bankë. /Telegrafi/


Në trend Stil

Më shumë
Këto janë shenjat më inteligjente të horoskopit, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e tyre

Këto janë shenjat më inteligjente të horoskopit, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e tyre

Astrologji
Produkti i thjeshtë që ju ndihmon për pastrimin e tapetit dhe largimit të erës së keqe

Produkti i thjeshtë që ju ndihmon për pastrimin e tapetit dhe largimit të erës së keqe

Stil
Luani: Horoskopi vjetor për 2024

Luani: Horoskopi vjetor për 2024

Astrologji
Si të lirohemi nga 'zëri' i keq

Si të lirohemi nga 'zëri' i keq

Këshilla Lifestyle
10 letrat e dashurisë më të bukura të të gjitha kohërave

10 letrat e dashurisë më të bukura të të gjitha kohërave

Lifestyle
Mësoni sa hapa duhet patjetër t’i bëni në ditë për të hequr peshën trupore

Mësoni sa hapa duhet patjetër t’i bëni në ditë për të hequr peshën trupore

Aktivitete sportive
Kalo në kategori