0Shares

Prezantuesja seksi, Elita Rudi, ka publikuar një foto joshëse nga sesioni i fundit.

Ajo ka realizuar së fundmi një sesion momente të të cilit i ka publikuar në Instagram.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Veton Osmani detyroi bukuroshen të përdorë qepën për të qarë dhe për të bërë një sesion shumë sensual që u keqinterpretua.

Super Elita… Foto: InstaStory

Tash, vet Elita ka publikuar një imazh joshës në rrjetin social Instagram, ku shihet në veshje të thjeshtë ngjyrë të zezë.

Ajo ka kohë që është në lidhje me reperin Gjiko. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)