LAJMI I FUNDIT:

Edona James bëhet hit në TikTok me promovimin e Ujit Alkaline: Shikoni si ma ka rregulluar fytyrën

Edona James bëhet hit në TikTok me promovimin e Ujit Alkaline: Shikoni si ma ka rregulluar fytyrën

Edona James është shndërruar pa dyshim në një prej personazheve më të dashur të publikut gjatë këtyre ditëve.

Që me hyrjen e saj në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, ajo ka arritur që të krijojë dinamike të ndryshme, duke e shndërruar në personazhin më të përfolur të momentit.


Së fundmi, biondja mori vëmendje me reklamimin e një produkti, ku luante rolin e vajzave të reklamave.

Edona James dhe Meti debatojnë me fjalë të ulëta në dhomën e gjumit
Lexo po ashtu Edona James dhe Meti debatojnë me fjalë të ulëta në dhomën e gjumit

Bëhet fjalë për Ujin Alkaline Ph9+, të cilin ajo e ka konsumuar në një kanaçe, teksa thoshte se ky i ka ndihmuar drejt përmirësimit të lëkurës.

@clips.bigbrother Edona promocion ? #bigbrothervipkosova #bbvk #fyp #germany?? #edonajames #edona #switzerland #blero #lumbardh #kosovo ♬ original sound – Big Brother VIP Kosova

“Po mirë ma ka ndrequr fytyrën ky uji Alkaline Water – blije edhe ti”, dëgjohet duke thënë transgjinorja me origjinë nga Suhareka.

Përndryshe, uji me pH9+ është ujë më alkalik se uji i zakonshëm i çezmës, i cili ka një nivel pH mesatarisht 7pH. Uji alkalik është gjithashtu i pasur me minerale, si kalcium, magnez dhe kalium. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian,

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, "100 Vitrinat"

Magazina
Adelina Ismaili emocionohet në emision, kur i ftuari i tregon se ia ka vënë vajzës emrin e saj

Adelina Ismaili emocionohet në emision, kur i ftuari i tregon se ia ka vënë vajzës emrin e saj

Magazina
'Vëllai i Madh' organizon sonte festë në BBVA për ditëlindjen e Meriton Mjekiqit - ftohen edhe ish-banorët

'Vëllai i Madh' organizon sonte festë në BBVA për ditëlindjen e Meriton Mjekiqit - ftohen edhe ish-banorët

Magazina
Çun Lajçi: Në Pulmologji kur po vdisja nga Covidi, Sali Berisha po më ofronte transfer në Stamboll me shpenzimet e veta

Çun Lajçi: Në Pulmologji kur po vdisja nga Covidi, Sali Berisha po më ofronte transfer në Stamboll me shpenzimet e veta

Magazina
Ish-banorët futen në shtëpi, Ilnisa e befason Meritonin me tortë për ditëlindjen e 29-të

Ish-banorët futen në shtëpi, Ilnisa e befason Meritonin me tortë për ditëlindjen e 29-të

Magazina
Capital T do të këndojë himnin e kuqezinjve në Euro 2024

Capital T do të këndojë himnin e kuqezinjve në Euro 2024

Magazina
Kalo në kategori