LAJMI I FUNDIT:

Edhe Dustin Hoffman akuzohet për ngacmim seksual

Edhe Dustin Hoffman akuzohet për ngacmim seksual

Dustin Hoffman është figura e fundit e Hollywood-it, e cila është akuzuar për keqtrajtim seksual.

Reklama

Anna Graham Hunter ka akuzuar aktorin tashmë 80-vjeçar, se ishte sjellë në mënyrë të pahijshme dhe i kishte folur rreth seksit në vitin 1985.

“Ai më kërkoi t’i bëja masazh në këmbë. Ai nisi të flirtojë haptas dhe më kapi për të pasmet. Ai nisi të flasë për seks para meje,” ka thënë Hunter.

Dustin Hoffman në vitin 1976

Aktori Hoffman ka kërkuar falje nga shkrimtarja, duke thënë se i vjen keq që e ka vënë në situatë të pakëndshme, transmeton kp.

“Kam respekt të madh për gratë dhe ndihem tmerrësisht për diçka për të cilën mund të kem bërë për ta vënë në një situatë të pakëndshme”, ka thënë ai.

Ndryshe, edhe regjisori dhe aktori Harvey Weinstein është aksuzuar prej një numri të madh të aktoreve për ngacmime seksuale, duke përfshirë Angelina Jolien dhe Gwyneth Paltrown.

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Magazina
Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Magazina
Kalo në kategori