Anne Buydens, e veja e legjendës hollivudiane Kirk Douglas, e ka festuar ditëlindjen e saj të 101-të.

Familjarët e saj i kanë publikuar disa fotografi në rrjetet sociale duke e uruar atë për ditëlindje.

Aktori i famshëm, Michael Douglas, e ka publikuar një fotografi të njerkës së tij në Instagram, ndërsa urimit i është bashkëngjitur edhe bashkëshortja e tij, aktorja Catherine Zeta-Jones.

Miqtë e ngushtë dhe familjarët kanë kaluar pranë shtëpisë duke e përshëndetur Annen nga largësia, pasi që nuk kanë mundur të afrohen për shkak të coronavirusit.

Në moshën 103-vjeçare ka ndërruar jetë legjenda hollivudiane, Kirk Douglas Në moshën 103-vjeçare ka ndërruar jetë legjenda hollivudiane, Kirk Douglas

Kujtojmë që legjenda Kirk Douglas ndërroi jetë në muajin shkurt të këtij viti në moshën 103-vjeçare. /Telegrafi/

View this post on Instagram

My stepmother Anne Douglas on her 101st birthday, celebrating and saying hello to all of her friends who drove by to wish her a happy birthday! #101 ❤️🎈🎂 📸: @kdougieeee

A post shared by Michael Douglas (@michaelkirkdouglas) on Apr 26, 2020 at 9:28am PDT