LAJMI I FUNDIT:

E shoqëroi gjatë një koncerti në Kosovë, Luizi e fton Kiarën në skenë për të kënduar me të

E shoqëroi gjatë një koncerti në Kosovë, Luizi e fton Kiarën në skenë për të kënduar me të

Luiz Ejlli po shijon famën në masë të madhe që pas përfundimit të Big Brother VIP Albania 2.

Reklama

Ai ka filluar menjëherë me koncerte dhe së fundmi ka qenë në një klub në Kosovë, në qytetin e Ferizajt.

Pasi në mbrëmjet e mëparshme e kanë pyetur vazhdimisht se ku është Kiara, artisti shkodran kësaj radhe u ka dhënë një përgjigje fansave.

Foto: Screenshot/TikTok

Derisa po interpretonte hitin “Me ty” që ia dedikoi partneres së tij, ai e ftoi në skenë atë.

Efi Dhedhes për dasmën e Luizit dhe Kiarës në Big Brother: Më është dukur hap i nxituar
Lexo po ashtu Efi Dhedhes për dasmën e Luizit dhe Kiarës në Big Brother: Më është dukur hap i nxituar

Çifti po këndonin së bashku e madje nuk munguan as momentet e ëmbla mes tyre.

Foto: Screenshot/TikTok

“Me ty” është realizuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, një surprizë që këngëtari ia bëri moderatores.

Ky projekt deri më tani ka kaluar shifrën e 16 milionë klikimeve në platformën YouTube. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
I dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur del në gjykatë

I dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur del në gjykatë

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Kalo në kategori