LAJMI I FUNDIT:

Dyshimet për “ndarje” nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Dyshimet për “ndarje” nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh
Foto: Blerina Kllokoqi - Rugova/Facebook

Kreatorja e njohur shqiptare, Blerina Kllokoqi – Rugova, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Prive”.

Ajo ka folur gjerë e gjatë për suksesin e brendit të saj “Bukur”, i cili është i dyti pas markës së saj bazë, “BKR”.


Mes të tjerash, Blerina është pyetur edhe për ecurinë e jetës së saj private, përkatësisht marrëdhënien që ka me bashkëshortin e saj, djalin e presidentit historik Ibrahim Rugova, Mendim Rugova.

“Unë edhe një postim që e kisha para një jave, aq shumë postova sa që ma bllokoi Instagrami dhe s’mund të postoja në 24 orë dhe ishte një pyetje lidhur me jetën private. Dhe mu qesh vet me vete sepse thash larg qoftë nëse ndodh diçka, krejt Kosova e merr vesh, kështu që mos u shqetësoni sepse asgjë s’ka ndodhur”, tha Kllokoqi – Rugova.

Stilistja e njohur, u shpreh se ka një përkrahje tejet të madhe nga bashkëshorti i saj, i cili njëherësh është lajmëtar i motit në Kosovë, në një prej kanaleve televizive.

Çifti janë të martuar prej vitesh dhe kanë dy fëmijë: Evën dhe Ariani. /Telegrafi/

Blerina dhe Mendim Rugova (Foto: Blerina Kllokoqi – Rugova/Facebook)

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Katër personazhet që thuhet se do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

Katër personazhet që thuhet se do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

Magazina
I dashuri i dërgon një letër Santianës në BBVK, shprehet i zhgënjyer me të: Nuk e kam pritur nga ti

I dashuri i dërgon një letër Santianës në BBVK, shprehet i zhgënjyer me të: Nuk e kam pritur nga ti

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
I dashuri i Santianës përmes letrës hodhi disa akuza kundrejt tij, Buci: Nuk prisja që të fliste mirë

I dashuri i Santianës përmes letrës hodhi disa akuza kundrejt tij, Buci: Nuk prisja që të fliste mirë

Magazina
Kalo në kategori