Rozë, portokalli, vjollcë dhe jeshile neoni- shumë prej nesh duan ngjyra të ndritshme në rrobat dhe aksesorët tanë, por vetëm të guximshmit mund t’i vendosin në flokë.

Të famshmit nuk bëjnë përjashtim, dhe vetëm aktoret dhe këngëtaret zgjedhin ngjyrat e ndritshme për t’i lyer flokët dhe për të sjellë një ndryshim të mahnitshëm në dukje.

Bright Side admiron njerëzit që ndryshojnë me lehtësi pamjen e tyre në një mënyrë kaq të jashtëzakonshme, dhe këtu ua rikujtojmë 12 femra të famshme që befasuan me ngjyrat e ndritshme për më shumë se një herë.

Katy Perry

Rita Ora

Gwen Stefani

Kelly Osbourne

Rihanna

Nicki Minaj

Avril Lavigne

Lily Allen

Pink

Lady Gaga

Christina Aguilera

Lil’ Kim

/Telegrafi/