0Shares

Pronari i paemëruar i një banese në Sydney të Australisë, është befasuar kur ka parë se ku ndodhej qeni tij.

Imazhi i postuar në internet, duket sikur tregon një kuzhinë të zakonshme që është e zbrazët dhe pa askënd brenda, transmeton Telegrafi.

Qeni i fshehur në tepih

Por, po që se shikoni me vëmendje në tepihun poshtë lavamanit, mund të shihni edhe kafshën që ndodhet aty. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)