LAJMI I FUNDIT:

Drake humbi bastin prej 280 mijë eurosh që e vuri për ndeshjen Kanada-Argjentinë

Drake humbi bastin prej 280 mijë eurosh që e vuri për ndeshjen Kanada-Argjentinë

Reperi Drake ka vazhduar serinë e tij të basteve pasi vendosi një me rreth 280 mijë euro në ndeshjen gjysmëfinale të ‘Copa America’ midis Argjentinës dhe Kanadasë.

Qoftë në futboll apo në UFC, ylli kanadez tashmë njihet për shumat marramendëse që shpenzon në to.

Kanadaja e tij e lindjes ishte një ndeshje nga finalja e Copa America, por kundërshtarët e tyre kampionët e botës, Argjentina, ia pamundësoi kalimin duke e mposhtur 2-0.


Foto: Instagram

Skuadra e Jesse Marsch tashmë ishte mposhtur nga Argjentina edhe në fazën e grupeve, me Julian Alvarez dhe Lautaro Martinez që shënuan golat në një fitore 2-0.

Të gjitha lajmet nga Drake
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Drake

Ai humbi bastin dhe nëse do ta fitonte, i bie 2.5 milionë euro, gjë që nuk ndodhi.

Reperi është sigurisht i njohur për një ‘mallkim’ të lidhur me të kur bëhet fjalë për të hedhur mbështetjen e tij pas individëve dhe ekipeve përpara ndeshjeve të mëdha sportive.

Megjithatë, mallkimi u duk se u hoq në dhjetor 2022 kur Drake mbështeti Argjentinën për të fituar finalen e Kupës së Botës kundër Francës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni

Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni

Magazina
Bebe Rexha vë në pah gjoksin atraktiv në imazhet e fundit me dekoltenë e hapur

Bebe Rexha vë në pah gjoksin atraktiv në imazhet e fundit me dekoltenë e hapur

Magazina
Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
Në Sunny Hill do të performojnë emrat më të njohur të hip-hop skenës vendore: Konfirmohen PINT, Ghetto Geasy dhe Capital T

Në Sunny Hill do të performojnë emrat më të njohur të hip-hop skenës vendore: Konfirmohen PINT, Ghetto Geasy dhe Capital T

Magazina

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Kalo në kategori