LAJMI I FUNDIT:

Doli për shëtitje me veshje mesjetare dhe me shpatë të rreme në liqen – banorët në Uells thirrën njësinë speciale

Doli për shëtitje me veshje mesjetare dhe me shpatë të rreme  në liqen – banorët në Uells thirrën njësinë speciale

Oficerët e armatosur ranë në kurthin e një “kalorësi”, i cili doli për stërvitje me “shpatë” me veshje mesjetare.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, një familje thirri njësinë speciale, pasi kishte frikë se “kalorësi” do të niste një sulm në liqenin Hendre në qytetin Cardiff të Uellsit.

Burri u përball me oficerët e armatosur, mirëpo u zbulua shpejt se ai mbante një shpatë të rreme, ndërkaq, doli për një shëtitje me veshjen e tij të zbukuruar.

“Ishte pak e çuditshme, mendova se ishte një aktor. Rreth pesë minuta më vonë, erdhi policia, ata më thanë që kishin pranuar thirrje për një person me pamje të dyshimtë dhe e dinim menjëherë se për kë po flisnin”, tha një kalimtar rasti.

“Unë u thashë atyre se ai dukej sikur po bënte xhiro tek liqeni”, ka shtuar ai. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Këta persona shikuan albumet familjare dhe rikrijuan fotot e vjetra, rezultatet janë legjendare

Këta persona shikuan albumet familjare dhe rikrijuan fotot e vjetra, rezultatet janë legjendare

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Interesante
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Kalo në kategori