LAJMI I FUNDIT:

DJ PM befason Sarah Berishën: Të dua deri në Shën Valentinin e fundit të jetës

DJ PM befason Sarah Berishën: Të dua deri në Shën Valentinin e fundit të jetës

Ditën e sotme (14 shkurt) shënohet Dita e Shën Valentinit apo Dita e të Dashuruarve.

Reklama

Kjo festë kremtohet nga të gjithë të dashuruarit në forma të ndryshme, qoftë me fjalë të bukura, dedikime apo edhe me dhurata.

Në këtë ditë është befasuar edhe blogerja Sarah Berisha nga partneri i saj, DJ nga Kosova, Pajtim Krasniqi.

Foto: Screenshot/Instagram

DJ PM ia ka dërguar një buqetë me rozë partneres së tij, shoqëruar me një kartolinë.

Të gjitha lajmet nga Sarah Berisha
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sarah Berisha

“Urime Shën Valentini zemër! Të dua deri në Shën Valentinin e fundit të jetës. I joti PM”, thuhet në kartolinë.

Foto: Screenshot/Instagram

“Më ka zbukuruar ditën”, ka shkruar në anën tjetër Sarah, e cila ka shpërndarë disa fotografi në Instagram.

Çifti duhet theksuar se nisën njohjen dhe krijuan një romancë dashurie në edicionin e parë të Big Brother VIP Albania. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Kalo në kategori