LAJMI I FUNDIT:

Disa vite para ndarjes nga bashkëshortja, Hugh Jackman ishte spekuluar se është homoseksual

Disa vite para ndarjes nga bashkëshortja, Hugh Jackman ishte spekuluar se është homoseksual

Seksualiteti i Hugh Jackman është vënë në pikëpyetje gjatë gjithë karrierës së tij, por ai dhe tashmë ish-gruaja e tij, Deborra-Lee Furness, ishin gjithmonë të gatshëm t’i mbyllnin këto thashetheme.

Në vitin 2013, ylli i “X-Men”, 54 vjeç, tha për “60 Minutes” të Australisë se ndihej i frustruar nga spekulimet e vazhdueshme, sipas Huffington Post.

“Për mua, gjithsesi, nuk është gjëja më interesante për një person. Unë jam i frustruar për Deb, sepse shoh që Deb thotë: “Ah, kjo është thjesht e çmendur!”, kishte deklaruar ai.


Foto: Getty Images

Furness, 67, i cili ishte gjithashtu i pranishëm në intervistë në atë kohë, thuhet se tha: “Nëse ai do të ishte homoseksual, mirë, ai do të thoshte se është homoseksual. Është e bezdisshme sepse nuk është e vërtetë”.

Në një intervistë të veçantë me Hollywood Reporter në të njëjtin vit, Jackman tregoi se thashethemet për të qenë homoseksual kishin filluar të dëmtonin gruan e tij të atëhershme, shkruan PageSix.

Foto: Getty Images

“Vetëm kohët e fundit, kjo e shqetëson atë, Ajo thotë: ‘Është e madhe. Është kudo!”, ka pranuar aktori.

Jackman dhe Furness u takuan në vitin 1995 në xhirimet e serialit televiziv australian “Correlli” dhe u duk se kishin një martesë të lumtur për gati tre dekada.

Hugh Jackman ndahet nga bashkëshortja Deborra-Lee Furness pas 27 vitesh martesë
Lexo po ashtu Hugh Jackman ndahet nga bashkëshortja Deborra-Lee Furness pas 27 vitesh martesë

Diferenca e tyre 13-vjeçare në moshë ishte gjithmonë një temë diskutimi, por ylli i “Wolverine” pohoi se ai ishte më i pjekuri në marrëdhënie.

Foto: Getty Images

Jackman dhe Furness vendosën të ndaheshin, megjithatë, të premten pas 27 vitesh martesë.

Ata u martuan në vitin 1996 dhe kanë dy fëmijë, Oscar Maximilian Jackman, 23 vjeç dhe Ava Eliot Jackman, 18, të cilët të dy janë të birësuar. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit

Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit

Magazina
Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Magazina
Georgina Rodriguez mahnit në bikini në pushimet familjare, ndërsa Cristiano Ronaldo duket me humor të lartë pas humbjes në Euro 2024

Georgina Rodriguez mahnit në bikini në pushimet familjare, ndërsa Cristiano Ronaldo duket me humor të lartë pas humbjes në Euro 2024

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

Magazina
Kalo në kategori