LAJMI I FUNDIT:

Dikur konsiderohej ndër femrat më të bukura në botë, sot Heather Locklear duket e panjohur

Dikur konsiderohej ndër femrat më të bukura në botë, sot Heather Locklear duket e panjohur
(Foto: Getty Images)

Aktorja amerikane dhe ylli i serialit “Melrose Place”, Heather Locklear, ishte një seks simbol në vitet e tetëdhjeta, por me kalimin e viteve ka pësuar ndryshime të mëdha në dukjen e saj.

Reklama

Fytyra e saj është shtrembëruar dhe fryrë nga operacionet e shumta estetike, ndërsa megjithëse është pothuajse e panjohur, ajo është fotografuar në rrugët e Malibusë.

Paparacit kanë kapur edhe një tatuazh të ri në trupin e saj që e bëri për nder të vajzës Ava, e cila e mbështeti gjatë luftës me varësinë dhe në vitet e stuhishme të jetës së saj.

Heather Locklear përfundon në psikiatri, rrahu të dashurin
Lexo po ashtu Heather Locklear përfundon në psikiatri, rrahu të dashurin

Përveç operacioneve, Heather njihet edhe për jetën e saj të shthurur të dashurisë, por edhe për alkoolizmin dhe shpërthimet e saj agresive, ndaj shkaktoi një skandal të madh kur e rrahu partnerin gjatë një tërbimi, ndaj policia duhej të reagonte.

(Foto: Coleman-Rayner)

Madje aktorja ka tentuar t’i kafshojë edhe hundën, shkruajnë mediat e huaja. Sipas informacioneve të fundit, i dashuri e ka falur dhe i ka ndihmuar ta kapërcejë varësinë e saj.

Heather Locker dënohet me 30 ditë qëndrimi në një spital psikiatrik
Lexo po ashtu Heather Locker dënohet me 30 ditë qëndrimi në një spital psikiatrik

Në një rast, 61-vjeçarja u arrestua pasi përplasi veturën në një shtyllë dritash pranë shtëpisë së saj në Kaliforni, ndërsa në automjet u gjet një shishe alkooli.

Për kujtesë, nga viti 1986 deri në vitin 1993, ka qenë e martuar me bateristin e “Motley Crue”, Tommy Lee, i cili më vonë u martua me Pamela Anderson. Lidhja e tyre intrigoi publikun dhe pas divorcit, aktorja nuk vuajti shumë kohë.

Ajo ra në dashuri me kitaristin e “Bon Jovi”, Richie Sambora. Çifti u martua në Paris në vitin 1994 dhe pritën në jetë një vajzë, Ava, e cila tash është 22 vjeçare. Ata u shkurorëzuan në vitin 2006 dhe për shkak të vajzës mbetën në marrëdhënie të mira. /Telegrafi/

(Foto: Coleman-Rayner)