Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dhurata Dora, është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Ndonëse vazhdimisht përflitet për hitet që sjellë, jo të pakta janë rastet kur komentohet edhe për pamjen e jashtme.

Gjatë ditës së sotme (e enjte), 27-vjeçarja ka pozuar me shumë stil duke vënë në pah stomakun e sheshtë, edhe pse bën tejet ftohtë.

Me veshjen sportive që ka zgjedhur dhe e zhveshur në pjesën e sipërme, Dora mori gjithë vëmendjen.

Ndërkohë, nuk munguan as pëlqimet dhe reagimet pozitive të ndjekësve të shumtë që vetëm në Instagram numëron 1.9 milion.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Enca, Ana Kabashi, Luana Vjollca dhe Arjola Demiri janë ndër artistet që e përgëzuan Dhuratën për këto imazhe artistike.

View this post on Instagram

What do you mean "it's winter" ?

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on Jan 16, 2020 at 3:34am PST

Përndryshe, “100 shkallë” mbetet një prej realizimeve të fundit të këngëtares në bashkëpunim me BigBang që ka arritur të mbledh mbi 3.4 milionë klikime. /Telegrafi/