LAJMI I FUNDIT:

Dhëndri me shokë befasojnë mysafirët me vallëzim të mahnitshëm (Video)

Dhëndri me shokë befasojnë mysafirët me vallëzim të mahnitshëm (Video)

Në një ceremoni martesore që është zhvilluar në Derry të Irlandës, dhëndri dhe miqtë e tij kanë lënë gojëhapur mysafirët me një vallëzim të mrekullueshëm.

Carlus McWilliams dhe shtatë shokët e tij nga shkolla e vallëzimit, për një kohë të gjatë nuk janë takuar, andaj kishin vendosur që ishte koha të bashkohen për një rutinë të përbashkët, transmeton Telegrafi.

Ata e kanë mbajtur të fshehtë nga familjarët dhe të ftuarit tjerë, si dhe nga nusja Maria e cila nuk ka ditur asgjë për këtë befasi.

Derisa zhvillohej festa, ata kanë dalë në mes të sallës dhe kanë luajtur vallëzimin tradicional, nën ritmet e një kënge irlandeze.

Në videon e postuar më poshtë, mund të shihni performancën e tyre interesante. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Interesante
Një djalosh bëri tatuazh një fjalë në arabisht, ai u trondit kur zbuloi se çfarë do të thoshte në të vërtetë

Një djalosh bëri tatuazh një fjalë në arabisht, ai u trondit kur zbuloi se çfarë do të thoshte në të vërtetë

Virale
Klienti i hedh limonadë në fytyrë punëtores në lavazh në Indiana të SHBA-së, por ajo nuk vonon dhe

Klienti i hedh limonadë në fytyrë punëtores në lavazh në Indiana të SHBA-së, por ajo nuk vonon dhe "hakmerret"

Fun
Kalo në kategori