LAJMI I FUNDIT:

Dështon Donnarumma: PSG 0-2 Rennes, notat e lojtarëve

Dështon Donnarumma: PSG 0-2 Rennes, notat e lojtarëve

PSG ka humbur 2-0 në shtëpi ndaj Rennes në kuadër të javës së 28-të në Ligue 1.

Reklama

Golat për mysafirët i shënuan Karl Toko Ekambi dhe Arnaud Kalimunedo.

Rennes ishte ekip më i mirë në fushë dhe mori notën e përgjithshme 7.19, ndërsa PSG u vlerësua me 6.72.

Rennes mposht PSG-në në Parc des Princes
Lexo po ashtu Rennes mposht PSG-në në Parc des Princes

Lojtari i ndeshjes ishte Steve Mandana që bëri pritje vendimtare dhe u notua me 8.7.

Në anën tjetër, dyshimi i kësaj sfide doli të ishte Gianluigi Donnarumma, që u vlerësua me 6.1.

Vlerësimi i lojtarëve të tjetër i të dyja skuadrave sipas SofaScore:

/Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Messi u kërkon klubeve tjera ta ndihmojnë për të nënshkruar me Barcelonën

Messi u kërkon klubeve tjera ta ndihmojnë për të nënshkruar me Barcelonën

La Liga
Zbulohet lista e re me 10 lojtarët më të vlefshëm në tregun e transferimeve – Haaland rrëmben vendin e parë, Mbappe i dhjeti

Zbulohet lista e re me 10 lojtarët më të vlefshëm në tregun e transferimeve – Haaland rrëmben vendin e parë, Mbappe i dhjeti

Ndërkombëtare
Pse Interi shpreson që Real Madridi të nënshkruajë me Harry Kane?

Pse Interi shpreson që Real Madridi të nënshkruajë me Harry Kane?

Ndërkombëtare
Benzema përmend Ronaldon në deklaratën e tij të parë si lojtar i Al Ittihad

Benzema përmend Ronaldon në deklaratën e tij të parë si lojtar i Al Ittihad

Ligat tjera
Real Madridi nxjerr në shitje Valverden

Real Madridi nxjerr në shitje Valverden

La Liga
Përfitimet marramendëse në muaj, javë, ditë, orë, minutë dhe sekondë të Benzema te Al-Ittihad

Përfitimet marramendëse në muaj, javë, ditë, orë, minutë dhe sekondë të Benzema te Al-Ittihad

Ligat tjera
Kalo në kategori