Policia e Tiranës ka arrestuar një të kërkuar, të dënuar me shtatë vjet burgim për prodhim dhe shitje të narkotikëve.

Reklama

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 3, në vijim të punës për kapjen dhe vënien para përgjegjësisë ligjore të personave të shpallur në kërkim, bazuar në informacionet e siguruara për vendndodhjen e një shtetasi në kërkim, kanë organizuar punën për kapjen e tij, njofton policia.

Në pranga ka rënë Behar Hajdini, 30 vjeç, banues në Krujë, të cilin Gjykata e Apelit Tiranë e ka dënuar me 7 vjet burgim, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, kryer në bashkëpunim. /Telegrafi/

Reklama