Demi Rose bë e famshme si e dashura e reperit Tyga, i cili në atë kohë sapo ishte ndarë nga Kylie Jenner.

Por, tashmë ajo nuk ka nevojë për njeri që të tërheqë vëmendjen.

(Foto: Daily Mail)

Të martën bukuroshja u fotografua nga Daily Mail në një sallon bukurie në Londër, e veshur me rroba të ngushta që i nxirrnin në pah format trupore.

Demi kërkon vëmendje me këtë veshje (Foto) Demi kërkon vëmendje me këtë veshje (Foto)

Imazhet që janë publikuar internet tregojnë figurën atraktive te modeles.

Si gjithmonë, ajo ka vënë në pah gjoksin dhe të pasmet, ‘asete’ këto për të cilat është e njohur.

(Foto: Daily Mail)

Demi, e cila ndiqet nga 5.7 milionë persona në Instagram, ka deklaruar kohët e fundit se po përdor një aplikacion për të gjetur një partner të ri.

Më poshtë, mund t’i shihni edhe disa fotografi të tjera që tregojnë format trupore të bukuroshes.

Këto imazhe janë postuar pikërisht në rrjetin social, Instagram. /TCH/Telegrafi/

Dorothy who? ? Two piece set from @fashionnova

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Nov 7, 2017 at 10:49am PST

Another look from my edit with @missguided ❤️ Click the link in my bio to shop the collection now!

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Nov 5, 2017 at 10:39am PST

?? Jumpsuit from @fashionnova

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Nov 2, 2017 at 10:05am PDT

?

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Oct 29, 2017 at 11:29am PDT

Summer, you were good to me?

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Oct 28, 2017 at 3:56pm PDT