0Shares

Sot është bërë maturant djali i vetëm i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Endriti sot ka përfunduar shkollimin e mesëm në kolegjin “Mehmet Akif” teksa ka pozuar edhe me miq dhe shok të shkollës me shokët dhe shoqet.

E në këtë mbrëmje Endritin e kanë përcjellë deri në afërsi të një restoranti në Prishtinë, presidenti Thaçi dhe Zonja e Parë e Kosovës, Lumnija.

Endrit Thaçi sonte feston mbrëmjen e maturës: Kjo është bukuroshja që e shoqëroi (Foto) Endrit Thaçi sonte feston mbrëmjen e maturës: Kjo është bukuroshja që e shoqëroi (Foto)

Familja Thaçi është takuar me ish-deputetin Gani Kocin, djali i të cilit gjithashtu është bërë sonte maturant. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)