LAJMI I FUNDIT:

Cucurella nuk e pëlqen 100 milionëshin e Chelseat: Dhjetëra rastet kur spanjolli nuk pasoi te Mudryk

Cucurella nuk e pëlqen 100 milionëshin e Chelseat: Dhjetëra rastet kur spanjolli nuk pasoi te Mudryk

Një video është shfaqur që tregon Marc Cucurellan duke injoruar Mykhailo Mudrykun gjatë barazimit 1-1 të Chelsea kundër West Ham.

Reklama

Të dielën, në rrjetet sociale u shfaqë një postim kundër spanjollit, me ukrainasit që e kishte pëlqyer atë.

Por, në ndeshje, Cucurella vërtetë që injoroi qëllimisht pasimin e topit te Mudryk në favor të bashkëlojtarëve të tjerë të tij.

E blen 70 milionë euro, tani fansat e Chelseat po e fishkëllejnë atë vetëm pas gjashtë muajsh
Lexo po ashtu E blen 70 milionë euro, tani fansat e Chelseat po e fishkëllejnë atë vetëm pas gjashtë muajsh

Mudryk e kishte pëlqyer postimin, sipas The Sun, por më vonë e kishte larguar pëlqimin e tij nga ajo foto.

Mund të ketë qenë një gabim nga Mudryk, por duket se ishte një rast i shprehjes popullore ‘nuk ka tym, pa zjarr’.

Kjo sepse është shfaqur një video përmbledhëse e çdo herë që Mudryk është injoruar nga Cucurella – dhe është mjaft befasuese. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Trajneri i Borussia Dortmund, Terzic, ka dhënë një nga intervistat më të trishta në histori të Bundesligës, pasi humbi titullin kampion

Trajneri i Borussia Dortmund, Terzic, ka dhënë një nga intervistat më të trishta në histori të Bundesligës, pasi humbi titullin kampion

Bundesliga
Uzuni me golin e tij ngjit Granadën në La Liga dhe mbyll sezonin si golashënuesi më i mirë i kampionatit

Uzuni me golin e tij ngjit Granadën në La Liga dhe mbyll sezonin si golashënuesi më i mirë i kampionatit

La Liga
Cristiano Ronaldo nuk e fiton as ligën e Arabisë Saudite

Cristiano Ronaldo nuk e fiton as ligën e Arabisë Saudite

Ligat tjera
Ronaldo, Messi, Romario – kush janë golashënuesit më të mirë në historinë e futbollit?

Ronaldo, Messi, Romario – kush janë golashënuesit më të mirë në historinë e futbollit?

Ndërkombëtare
Hidhini një sy stadiumit ku do të luhet Liga Premier sezonin e ardhshëm, kushtet aty shqetësojnë gjigantët anglezë

Hidhini një sy stadiumit ku do të luhet Liga Premier sezonin e ardhshëm, kushtet aty shqetësojnë gjigantët anglezë

Premier League
The Telegraph zbulon skandalet brenda hapësirave të Chelseat - fajtorë nuk janë trajnerët

The Telegraph zbulon skandalet brenda hapësirave të Chelseat - fajtorë nuk janë trajnerët

Premier League
Kalo në kategori