Futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Gerogina Rodriguez janë duke kaluar kohën e tyre të lirë në një jaht mjaft luksoz.

Kjo është parë përmes postimeve të ndryshme që ata kanë bërë në rrjetin social Instagram, ku edhe fansat kanë vërejtur një detaj, shkruan Mirror.

Georgina pasi ndau disa fotografi, në njërën prej tyre është shfaqur me një unazë, prej të cilës dyshohet se dyshja mund të jenë fejuar.

(Foto: Cobra Team / BACKGRID)

35-vjeçari ishte parë vetëm veshje për larje, teksa kishte vënë në pah figurën muskulore i shtritë në jaht.

Ndërsa e dashura e tij, Georgina mbante të veshur një fusta të zi, ndërsa vëreheshin tiparet të tonifikuara trupore.

(Foto: Instagram)

Derisa ata po shijojnë rrezet e diellit, rrjetet sociale tashmë janë mbushur me spekulime se çifti e kanë çuar lidhjen një hap para.

Cristiano dhe Georgina janë në lidhje që nga viti 2017, ndërsa marrëdhënia e tyre sa vjen e bëhet më e fortë. /Telegrafi/