LAJMI I FUNDIT:

Courteney Cox flet për ribashkimin e “Friends”: Jemi shumë të emocionuar

Courteney Cox flet për ribashkimin e “Friends”: Jemi shumë të emocionuar

Courteney Cox mezi po pret të shohë miqtë e saj.

Reklama

Aktorja 55-vjeçare së fundmi iu bashkua komedianit Kevin Nealon për një episod të “Hiking with Kevin”, ku ajo zbuloi disa detaje në lidhje me ribashkimin e ardhshëm special të “Friends”.

“Gjëja më emocionuese është se ne po bëhemi bashkë për të parën herë, në një dhomë, dhe të flasim për shoun”, ka thënë Cox. “Dhe do të jetë në HBO Max, jemi shumë të emocionuar”. “Ne do të kemi kohën më të mirë. Do të jetë e mahnitshme”, tha më tej aktorja.

“Por, ne me të vërtetë nuk i kemi bërë të gjitha këto dhe në fakt u ulëm atje dhe folëm dhe rikujtuam për këtë përvojë të jashtëzakonshme që kemi. Do të jetë fantastike”.

Edicioni speiclal i ribashkimit u konfirmua nga HBO Max javën e kaluar në një njoftim për shtyp. Në njoftim thuhej se Cox do të bashkohej me Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry dhe Matt LeBlanc.

Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special
Lexo po ashtu Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special

Cox bisedoi gjithashtu me Nealon, 66-vjeç, për atë se si do të dukej ribashkimi i saj “ideal” me bashkë yjet e saj.

Thuhet se bisedimet kishin nisur vitin e kaluar, mirëpo kishin dështuar për shkak të mosmarrëveshjeve lidhur me aspektin financiar, gjersa tani raportohet se janë pajtuar të gjitha palët. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kim Kardashian zbulon fizikun joshës në fotosesionin e ri për

Kim Kardashian zbulon fizikun joshës në fotosesionin e ri për "Skims"

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori