LAJMI I FUNDIT:

Çfarë shihni së pari në foto? Zbuloni nëse jeni kokëfortë, të pavarur apo me plot vetëbesim

Çfarë shihni së pari në foto? Zbuloni nëse jeni kokëfortë, të pavarur apo me plot vetëbesim

Shumë janë të kënaqur me këtë test

Reklama

Iluzionet optike kanë pushtuar botën, ndaj rrjetet sociale janë plot me teste të ndryshme që zbulojnë sekretet e karakterit njerëzor.

I fundit në seri është postuar në TikTok nga Charles Meriot, dhe duke gjykuar nga komentet e ndjekësve të tij, testi është shumë i saktë.

Çfarë shihni, një mace apo një mi?

Ilustrimi tregon skicën e një mace që lëpin putrën e saj, por pikërisht poshtë kokës së saj është skica e bardhë e një kafshe tjetër, transmeton Telegrafi.

Ky është shpjegimi

 #charlesmeriot #illusions #illusionschallenge #greenscreen ♬ Aesthetic – Tollan Kim

– Nëse më parë në foto e keni parë macen, do të thotë se jeni të zgjuar dhe gjithmonë me humor të mirë. Mund të jeni kokëfortë herë pas here dhe të keni ndryshime të papritura të humorit. Kur gjërat nuk shkojnë ashtu siç i keni imagjinuar, madje mund të jeni edhe agresiv – shpjegoi Charles.

Nëse e keni vënë re fillimisht miun e bardhë, ai gjithashtu ka një shpjegim për këtë.

– Nëse e keni parë miun fillimisht, do të thotë se jeni shumë i pavarur dhe plot vetëbesim. Nuk ju pëlqen të zbuloni detaje intime për veten tuaj, kështu që njerëzit shpesh ju perceptojnë si të turpshëm – shpjegoi ai.

Ndjekësit e tij ishin të kënaqur me testin. /Telegrafi/