LAJMI I FUNDIT:

Çfarë shihni fillimisht në këtë fotografi?

Çfarë shihni fillimisht në këtë fotografi?

Një iluzion optik i publikuar në rrjetet sociale, tregon shumë nëse keni shikim të mprehtë apo thjesht i shikoni sipërfaqësisht gjërat.

Reklama

Imazhet tregojnë nëse jeni vetëkritik apo keni opinione të forta, transmeton Telegrafi.

Fotografitë janë shpërndarë nga Mia Yilin në TikTok ku prej atëherë ka marrë mbi 972 mijë shikime.

Në fotografi, shihet një korb si dhe fytyra e njeriut e pikturuar – varësisht se cilën e shikoni të parën.

Sipas autores së imazheve, nëse vëreni në fillim korbin gjykoni shumë të tjerët, derisa ata që e shohin të parën fytyrën janë më mendje hapur. /Telegrafi/

@mia_yilin The first thing you see in this picture can say a lot about your personality! #personalitytest #psychologyfacts #entertainment #funfacts #fyp #fypシ #trending #chinesewithmia #mia_yilin #fortune #fengshui #china #chinese #Asian #learnontiktok ♬ original sound – Mia Yilin 💖