Nuk ka dyshim se është njëra prej repereve më të suksesshme në tregun ndërkombëtar.

Por, Cardi B krahas muzikës njihet edhe për deklaratat e saj, me të cilat shpesh rrëmben vëmendjen e publikut.

Një të tillë, e bëri edhe së fundmi në rrjetet sociale, derisa ka folur për operacionet plastike.

Ajo tregon se përse ka bërë gjoksin operacion duke publikuar një fotografi kur shfaqet me pantallona ngjyrë rozë dhe me një bluzë transparente.

“Nuk di not, prandaj e bëra gjoksin që të më mbajë”, ka thënë ndër të tjerash ajo.

Të gjitha lajmet nga Cardi B Të gjitha lajmet nga Cardi B

Përveç gjoksit, tashmë dihet se reperja ka bërë ndërhyrje kirurgjikale për të pasmet e saj, të cilat janë bombastike. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Chanel Pussy on my body.

A post shared by MOSTHATEDCARDI (@iamcardib) on Aug 13, 2019 at 5:26pm PDT