Rep-artistja me famë botërore, Cardi B, njihet për paraqitjet e saj atraktive nëpër shfaqje të ndryshme.

Reperja së fundmi ka anuluar koncertin e saj në Baltimore për shkak të disa problemeve shëndetësore. Ajo ka përjetuar disa ndërlikime për shkak të ndërhyrjeve kirurgjike që ka bërë në të pasme dhe gjoks.

Të gjitha lajmet nga Cardi B Të gjitha lajmet nga Cardi B

Sipas TMZ, mjekët e kanë këshilluar që të qëndrojë në shtëpi, pasi trupi ka nevojë të pushojë dhe për këtë ajo edhe ka anuluar koncertet.

Cardi B (Foto: Jerritt Clark/Getty Images/Guliver)

Cardi B para një jave i kishte zmadhuar të pasmet, gjersa e ka quajtur këtë një proces mjaft të dhimbshëm. Këngëtarja e hitit “Bodak Yellow” është shprehur se dhimbja për të zmadhuar të pasmet është e ngjashme me atë të lindjes.

Ndryshe, reperja në korrik të vitit 2018 është bërë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vajzën e quajtur Culture. /Telegrafi/