Super artisti kosovar Capital T, në bashkëpunim me GjirafaMall.com, ka lansuar një projekt shumë të veçantë për fansat e tij.

Në kuadër të projektit “TIME Capsule”, Trim Ademi i njohur në publik si Capital T, ka sjell linjë veshjesh të titulluar “CTC · collection”, ku fansat e shumtë të hip-hop artistit kosovar, tani do të kenë duksa, maica dhe kapela të brenduara me logon dhe emrin e tij.

Ndërkohë, të gjitha produktet që janë pjesë e projektit “CTC · collection – TIME Capsule” mund të blihen vetëm online në GjirafaMall.com – qendrën më të madhe tregtare të blerjeve online në Kosovë.

Porositë për produktet e Capital T, mund të bëhen nga e gjithë bota në GjirafaMall.com.

Ndërsa, fansat do t’i kenë në duart e tyre produktet e linjës së veshjeve “CTC · collection – TIME Capsule” në fillim të shkurtit. Por, duke pasur parasysh se sasia është e limituar, duhet të porosisin tani duke klikuar KËTU. Po ashtu, sa më herët që bëhet porosia, aq më herët do ta marrin produktin.

GjirafaMall, do të kujdeset që t’i dërgojë të gjitha porositë deri tek adresa e fansave të Capital T-së në Kosovë, Evropë, Amerikë, dhe më gjerë.

artikull i sponsorizuar