Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është e njohur tashmë për jetën luksoze që bën.

Ajo është vazhdimisht në vëmendjen e mediave, kryesisht për postimet e saj në rrjetet sociale, ku shpesh shfaqet provokuese dhe komentohet shumë nga fansat.

View this post on Instagram

☀️

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on Feb 17, 2020 at 2:34am PST

Së fundmi, Taraku ka ndarë me ndjekësit e saj një tjetër video në rrjetin social Instagram, ku shfaqet duke ecur vetëm në të brendshme.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Ndërkohë në dorë ajo shihet duke mbajtur plot çanta blerjesh, kryesisht të markës “Louis Vuitton”, duke treguar kështu luksin që po e shijon.

View this post on Instagram

I AM WATERPROOF BABE 😂

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on Feb 18, 2020 at 6:42am PST

Teksa endet e lumtur vetëm në të brendshme në pjesën e poshtme, bukuroshja vuri në pah të pasmet e saj atraktive.

“Unë jam e papërshkueshme nga uji”, shkroi Taraku në mbishkrimin e kësaj videoje, e cila ka marrë vëmendjen e fansave. /Telegrafi/