LAJMI I FUNDIT:

Candice Swanepoel sjell fotosesionin mbresëlënës të rrobave të banjës

Candice Swanepoel sjell fotosesionin mbresëlënës të rrobave të banjës

Candice Swanepoel dukej magjepsëse teksa modelonte bikini nga marka e saj e rrobave të banjës, për një fotosesion mahnitës, në Villa Parodi Delfino, në ishullin përrallor të Ischia, Itali.

Në një postim të ri në Instagram, të ngarkuar në llogarinë e markës së saj të hënën, 35-vjeçarja shfaqi plotësisht fizikun e saj të jashtëzakonshëm në bikini bardh e zi.

Teksa pozonte përpara vijës bregdetare të bukur të qytetit bregdetar me pamje nga uji i pastër kristal, bomba mbështeti kokën mbi supin e saj dhe shikoi larg, shkruan DailyMail.

“E përjetshme dhe e sofistikuar. E zeza dhe e bardha është gjithmonë një ide e mirë. Blini më të fundit” – ka shkruar tropiku i imazhit.

Një tjetër imazh e shfaqte atë me dy pjesë të zeza, përpara se të rrëshqiste në një pjesë të zezë dhe të bardhë, e cila ngjitej pas kornizës së saj të tonifikuar.

Ylli shtatlartë nisi linjën e saj të rrobave të banjës “Tropic Of C” në vitin 2018 dhe që atëherë e ka hapur atë me zell në rrjetet sociale.

Sipas faqes së internetit “Tropic Of C”, kompania e supermodeles është e përkushtuar ndaj qëndrueshmërisë dhe ambientalizmit. Pothuajse të gjitha stilet e notit të markës janë bërë nga materiale të ricikluara, duke përfshirë shishet plastike dhe rrjetat e peshkimit.

Gjatë një interviste me “The Daily Front Row”, ajo tha se marka e saj vazhdon të evoluojë dhe ka qenë shumë shpërblyese të shohësh rritjen. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
SPAK heton Luiz Ejllin - kërcënoi zyrtarët e IKMT për të mos shembur një ndërtesë

SPAK heton Luiz Ejllin - kërcënoi zyrtarët e IKMT për të mos shembur një ndërtesë

Magazina
Kalo në kategori