Candice Swanepoel përkundër moshës po tregon se është prej femrave më atraktive në botë.

Reklama

Bukuroshja 29 vjeçare tregoi se është në formë të jashtëzakonshme dhe se po rivalizon edhe modelet më të reja.

Candice shfaqet topless për një sesion në kuadër të një edicioni për fundvit.

Ajo mori pjesë në sfilatën e Victoria’s Secret për herë të fundit, ku rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve.

29 vjeçarja është e martuar me Hermann Nicolin.

Ajo nuk ka fëmijë dhe ende nuk ka bërë të ditura qëllimet për të krijuar familje.

/Telegrafi/