LAJMI I FUNDIT:

Bruno Fernandes më i miri në fushë: Notat e lojtarëve, Manchester United 4-1 Real Betis

Bruno Fernandes më i miri në fushë: Notat e lojtarëve, Manchester United 4-1 Real Betis

Manchester United ka marrë një fitore të madhe në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Evropës ndaj Real Betis me rezultat 4-1.

Reklama

Marcus Rashford, Antony, Bruno Fernandes dhe Wout Weghorst ishin ata që shënuan golat për Manchester United në këtë ndeshje, ndërsa Ajoze Perez shënoi për mysafirët.

Lojtari me notën më të lartë në këtë ndeshje ishte Fernandes me 9.1.

Luke Shaë (7.5) dhe Antony (7.5) po ashtu u vlerësuan lartë në këtë ndeshje.

Më i dobëti në fushë ishte German Pezzella me notën 6.0.

Notat e lojtarëve të Man Utd dhe Real Betis

/Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Abazi konfirmon ankesën në FFK: Presim fitore në tavolinë

Abazi konfirmon ankesën në FFK: Presim fitore në tavolinë

Superliga
La Liga më në fund miraton planin e qëndrueshmërisë, Barcelona tani ka drejt rinovimesh dhe transferimesh

La Liga më në fund miraton planin e qëndrueshmërisë, Barcelona tani ka drejt rinovimesh dhe transferimesh

La Liga
“Një ditë shumë e vështirë për mua, ndjenjë trishtimi tek të gjithë”, Florentino Perez me super fjalim në lamtumirën e Benzemas

“Një ditë shumë e vështirë për mua, ndjenjë trishtimi tek të gjithë”, Florentino Perez me super fjalim në lamtumirën e Benzemas

La Liga
Postecoglou pritet të emërohet trajner i ri i Tottenhamit, ky mund të jetë formacioni i ri me tri transferime

Postecoglou pritet të emërohet trajner i ri i Tottenhamit, ky mund të jetë formacioni i ri me tri transferime

Premier League
I gjithë fjalimi emocionues i Benzemas në lamtumirën e tij nga Real Madridi

I gjithë fjalimi emocionues i Benzemas në lamtumirën e tij nga Real Madridi

La Liga
Yjet e Milanit janë tërbuar pas shkarkimit të Maldinit ndaj drejtuesit

Yjet e Milanit janë tërbuar pas shkarkimit të Maldinit ndaj drejtuesit

Serie A
Kalo në kategori