Bora Zemani ka qenë e ftuara e episodit të fundit në emisionin ‘Pushime on Top’.

Moderatorja bukuroshe ka rrëfyer për jetën e saj aq shumë të komentuar pas divorcit me DJ e njohur, Vin Veli.

🌦

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on Aug 18, 2018 at 11:44am PDT

“Ne të dy nuk jemi armiq. Bashkë do të jemi të lidhur gjithë jetën, edhe pse nuk jetojmë bashkë”.

“Kjo lidhje është për shkak të djalit tonë. Në çdo aktivitet që ka djali, ne shkojmë të dy”, ka treguar Bora.

Lajmet për Bora Zemani Lajmet për Bora Zemani

Siç transmeton Top Channel, ajo ka thënë se aktualisht nuk është në një lidhje dashurie.

T'putha

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on Aug 9, 2018 at 10:51am PDT

Borën e kemi parë prej disa vitesh pjesë të SuperSport në Digitalb, por prej sezonit të ri duket se do të ketë ndryshime.

“Unë kam kaluar tre vite shumë të bukura, tre vite fantastike në Digitalb, por prej sezonit të ri unë do të jem diku tjetër”.

She said " I'll be ready in 5 minutes" 💁🏻‍♀️

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on Jul 29, 2018 at 11:06am PDT

“Do më mungojë gjithçka nga atje, njerëzit dhe miqësitë. Kanë qenë tre vite shumë të bukura për mua”, ka thënë Bora, duke mbajtur të fshehtë projektet e reja që do të vijnë në karrierën e saj.

I need this tan again 💁🏻‍♀️ #tb #summer2017☀️

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on Jul 4, 2018 at 3:08am PDT