Këtë javë fitues të spektaklit “Dance With Me” janë shpallur sërish Bora Zemani dhe Alban Ramosaj.

Kjo mbrëmje e “Dance With Me” ka dhuruar shumë emocione në ekranin e Televizionit Klan.

Përveç kërcimet, batutave dhe të qeshurave ka patur edhe mjaft momente prekëse si vallëzimi i vogëlushes me sindromë down, apo përlotja e këngëtares Fjolla Morina.

#Repost @veragrabocka with @repostapp ・・・ Vlera nga Gjakova Solidaritet njerezor! Live ne @dancewithmealbania

A video posted by DanceWithMeAlbania (@dancewithmealbania) on Nov 7, 2016 at 12:41pm PST