LAJMI I FUNDIT:

Bella Hadid ka zgjedhur korsetin më të bukur dhe interesant që të bëhet pjesë e trendit

Bella Hadid ka zgjedhur korsetin më të bukur dhe interesant që të bëhet pjesë e trendit

Kur ka një trend, mund të vësh bast se Bella Hadid do t’i bashkohet – dhe ajo na ka dëshmuar edhe një herë me pamjen e saj të fundit: një korse super të mrekullueshme.

Reklama

Po, duket se korsetë janë këtu për të qëndruar, por Bella na tregoi se veshja nuk duhet të jenë vetëm me një ngjyrë.

Në vend të kësaj, ajo zgjodhi një korse të zezë dhe bezhë me shirita pa shpatulla, dhe duket aq bukur.

Foto: Instagram

Ajo kombinoi pamjen zigzag me lyerjen e syve me ngjyrë të zezë dhe flokët e saj ishin po ashtu të ndara në mënyrë super interesante.

Foto: Instagram

Bella përfundoi veshjen e saj me një gjerdan të artë dhe rrathë dore me rruaza, dhe ne seriozisht nuk mund të ngopemi me këtë pamje të mrekullueshme. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

Femra
Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Femra
Prindërit tregojnë një truk të pazakontë që e bën foshnjën të ndalojë së qari menjëherë

Prindërit tregojnë një truk të pazakontë që e bën foshnjën të ndalojë së qari menjëherë

Bebja këtu
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Kalo në kategori