LAJMI I FUNDIT:

Bëhet virale videoja, në të cilën këngëtaren Maeta e kafshon gjarpri gjatë xhirimit të klipit

Bëhet virale videoja, në të cilën këngëtaren Maeta e kafshon gjarpri gjatë xhirimit të klipit
(Foto: Instagram/maetasworld)

Kur bëhet fjalë për videoklipet, duke u përpjekur të jenë sa më origjinalë, yjet janë gati të bëjnë gjithçka. Këngëtarja Maeta guxoi t’i lejonte gjarpinjtë të zvarriteshin mbi të në videon muzikore. Por, gjërat shkuan keq.

Reklama

Këngëtarja e muzikës pop ka shpërndarë në Instagram një video nga xhirimet e klipit të këngës “Bi*ch Don’t Be Mad” duke treguar se gjërat në prapaskenë ishin mjaft të tensionuara ose thënë më mirë kërcënuese për jetën.

Në pjesën ku 21-vjeçarja shfaqet e shtrirë në dysheme duke buzëqeshur, ajo i lejoi gjarpinjtë të zvarriteshin mbi të dhe më pas njëri prej tyre i kafshoi mjekrën. Në bazë të reagimit të saj, ishte e qartë se kafshimi ishte mjaft i pakëndshëm, por për fat të mirë – jo helmues.

View this post on Instagram

A post shared by Maeta (@maetasworld)

“Çfarë më duhet të heq për të bërë video për ju”, është përshkrimi, në të cilin ajo sqaron se nuk do ta bëjë më kurrë.

Maeta filloi të publikonte këngë në SoundCloud si adoleshente dhe u bë e famshme pasi nënshkroi një kontratë me Rock Nation të Jay Z dhe publikoi albumin “Habits”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Magazina
Demi Moore pëson një mosfunksionim të gardërobës duke ekspozuar më shumë seç duhet

Demi Moore pëson një mosfunksionim të gardërobës duke ekspozuar më shumë seç duhet

Magazina
Kalo në kategori