LAJMI I FUNDIT:

Bebe Rexha publikon një sërë pozash atraktive dhe provokuese në të zeza për ndjekësit e saj në TikTok

Bebe Rexha publikon një sërë pozash atraktive dhe provokuese në të zeza për ndjekësit e saj në TikTok
Foto: Bebe Rexha/TikTok

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka marrë frymën ndjekësve të saj në TikTok me një seri fotografish të reja që definojnë kuptimin e seksi dhe tërheqëse.

Një ndër artistet më të pëlqyera të brezit të ri, Rexha ka shpërndarë imazhe ku shfaqet në bikini, duke treguar me krenari linjat e saj trupore, dhe në të tjera në veshje të zeza që nxjerrin në pah bukurinë e aspektit të saj fizik.

Fotografitë nga pishina, ku Bebe Rexha duket duke shijuar diellin dhe ujin, janë një dëshmi e stilit të saj të jashtëzakonshëm dhe të guximshëm. Bikinit e saj, të cilat ndezin fantazinë dhe pëlqimet, shërbejnë si një mesazh i fuqisë dhe vetëpranimit, ndërsa ajo ndjek një trend që përfaqëson femra të forta dhe të pavarura në muzikë.

Foto: Bebe Rexha/TikTok

Në TikTok, ku Bebe ka miliona ndjekës, këto fotografi kanë marrë një numër të lartë të pëlqimeve dhe komenteve, duke e bërë atë një nga figurat më të komentuara të momentit.

Pa makijazh dhe me flokët rrëmujë, Bebe Rexha publikon video e sapo zgjuar nga gjumi: As truri nuk po më funksionon
Lexo po ashtu Pa makijazh dhe me flokët rrëmujë, Bebe Rexha publikon video e sapo zgjuar nga gjumi: As truri nuk po më funksionon

Ndërsa ajo vazhdon të eksperimentojë me imazhin e saj dhe të sfidojë pritshmëritë, përqafimi i vetëbesimit të saj dhe i ekspresionit të lirë të trupit ka frymëzuar shumë të rinj e të reja që ta ndjekin shembullin e saj.

Foto: Bebe Rexha/TikTok

Bebe Rexha përndryshe po përmbyll një vit të suksesshëm, pasi në 2023-n ajo publikoi albumin e saj më të ri, të vetë titulluar “Bebe”, i cili është njëherësh i treti në karrierën e saj.

Në të njëjtën kohë, ajo realizoi turneun e saj “Best F*n Night Of My Life” në disa kontinente të ndryshme të botës. /Telegrafi/

Foto: Bebe Rexha/TikTok

Foto: Bebe Rexha/TikTok

Foto: Bebe Rexha/TikTok

Foto: Bebe Rexha/TikTok

Në trend Magazina

Më shumë
I tha se ka varësi nga substancat dhe bën një gjest me hundë, Sara Gjordeni qan me dënesë pas deklaratës së Roza Latit

I tha se ka varësi nga substancat dhe bën një gjest me hundë, Sara Gjordeni qan me dënesë pas deklaratës së Roza Latit

Magazina
Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Magazina
Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Magazina
Kalo në kategori