Futbollisti i njohur shqiptar, Lorik Cana, ka tash e sa vite që është i martuar me italianen Monica Ercoli.

Dyshja janë mjaft të përfolur në media, gjersa posedojnë edhe një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e Lorikut, Monica, ka vendosur që së fundmi tu japë mundësinë ndjekësve në rrjetin social Instagram, që t’i parashtrojnë asaj nga një pyetje, dhe më pas ajo do tu përgjigjej.

View this post on Instagram

Can't compete with him 😜🙌🏻😂!!!

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on Jan 29, 2017 at 4:35pm PST

Një nga fansat, i ka shkruar asaj nëse ishte e vërtetë që i kishte thënë Lorikut se është stil i vjetër kur ai ia shkroi numrin e telefonit në një copë letër, në takimin e tyre?

Reklama

“Po, iu përgjigja me ironi”, ishte përgjigja e Monica Ercolit ndaj fansit që parashtroi pyetjen.

Reklama

Foto: Monica Ercoli/InstaStory

Ndërkohë, një komentues tjetër i parashtroi asaj pyetjen nëse e kishte menduar ndonjëherë se do të ishte një nuse shqiptare.

“Një nuse është e njëjtë në të gjitha kombësitë”, ka qenë përgjigja e bashkëshortes së ish-kapitenit të Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana. /Telegrafi/

Foto: Monica Ercoli/InstaStory