LAJMI I FUNDIT:

Bardhi paralajmëron bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia”, lansohet të enjten

Bardhi paralajmëron bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia”, lansohet të enjten
Reklama

Tre artistë të njohur janë bërë bashkë për të sjellur një projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për reperët Bardhi, Dardan dhe IL Ghost, të cilët kanë realizuar një këngë të re që mban titullin “Policia”.


Ata ndan imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, duke zbuluar se projekti do të jetë i shoqëruar edhe me videoklip.

View this post on Instagram

A post shared by BARDHI (@bardhi)

Ndërkohë, gjithashtu u njoftua se kënga e tyre më e pritet të publikohet të enjten, më 14 shtator.

“Policia” x Dardan dhe IL Ghost, të enjten, 23:59, shqipe jemi krenar që jemi shqiptar”, ka shkruar Bardhi në një postim në Instagram duke ndarë edhe një pjesë të shkurtër të videoklipit.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Theksojmë që të tre reperët janë të angazhuar edhe me projekte të tjera, ndërkohë Bardhi gjithashtu ka paralajmëruar se është drejt finalizimit të një albumi të ri. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by BARDHI (@bardhi)

Në trend Magazina

Më shumë
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Magazina
Kalo në kategori