LAJMI I FUNDIT:

Banderas dhe Kimpel shkëlqejnë në tapetin e kuq të “Critics Choice Awards”

Banderas dhe Kimpel shkëlqejnë në tapetin e kuq të “Critics Choice Awards”

Natën e kaluar në Santa Monica u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve Critics Choice Awards.

Reklama

Aktori i famshëm Antonio Banderas (58) dhe e dashura Nicole Kimpel (38) kanë tërhequr vëmendjen më të madhe dhe se dallimi në moshë ende po intrigon publikun.

Ndërkohë që Banderas zgjodhi një kostum elegant, Nicole veshi një fustan të zi gjersa në pjesën e sipërme kishte një veshje në formë të leopardit.

Çifti i njohur më vonë u bashkua me motrën binjake e Nicoles, Barbara, ku pozuan të tre në qilimin e kuq

Dashuria midis Antonios dhe Nicoles zgjat për më shumë se 4 vjet dhe mediat e huaja shkruan se një çift dyshohet se planifikon të martohet.

Megjithatë, Antonio, pas aktores së shkurorëzuar Melanie Griffith, me të cilën ishte martuar për 18 vjet, tha se nuk do të martohej përsëri.

Marina Vjollca pozon krah aktorit hollivudian, Antonio Banderas
Lexo po ashtu Marina Vjollca pozon krah aktorit hollivudian, Antonio Banderas

Ndryshe, Banderas është duke punuar në projekte të reja filmike që do të shfaqen gjatë këtij viti në kinematë botërore. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Kalo në kategori