LAJMI I FUNDIT:

Ballkani njofton shitjen e të gjitha biletave për ndeshjen ndaj Sivassporit

Ballkani njofton shitjen e të gjitha biletave për ndeshjen ndaj Sivassporit

Ballkani pritet ta ketë mbështetjen e plotë në ndeshjen ndaj Sivassporit në kuadër të grupeve në Ligën e Konferencës.

Kampioni i Kosovës e pret nesër (e enjte) klubin turk në kuadër të ndeshjes së katërt të Grupit G.

Ky takim pritet të zhvillohet në Prishtinë, në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe përkrahja për Ballkanin nuk pritet të mungojë.

Është vet faqja zyrtare e klubit therandas që ka njoftuar publikun se janë shitur të gjitha biletat e ndeshjes ndaj Sivassporit.

“Biletat e shitura 100%!!!. Faleminderit shumë të gjithë tifozëve për këtë interesim të jashtëzakonshëm. Nesër e gjithë Kosova në stadium për Ballkanin”, shkruan në faqen zyrtare.

Reklama

Ndryshe, stadiumi Fadil Vokrri ka një kapacitet mbi 12 mijë ulëse dhe i mbushur plot me tifozë pritet të jetë një ndihmës e madhe për Ballkanin drejt një rezultati pozitiv.

Reklama

Ballkani ka fituar takimin e javës së kaluar në Turqi ndaj Sivassporit me rezultat 4-3 dhe një fitore në Prishtinë do të rriste gjasat për kalimin e grupit, pasi momentalisht të katër skuadrat kanë nga katër pikë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Lista me trajnerët më të paguar në botë, fituesi i shumëfishtë i Ligës së Kampionëve është i shtati

Lista me trajnerët më të paguar në botë, fituesi i shumëfishtë i Ligës së Kampionëve është i shtati

Ndërkombëtare
Humbi 1 milion euro në një dorë pokeri, reagimi i çuditshëm i Neymarit ka befasuar të gjithë

Humbi 1 milion euro në një dorë pokeri, reagimi i çuditshëm i Neymarit ka befasuar të gjithë

Ligue 1
Sa janë përfitimet e deritanishme në karrierën e Modric

Sa janë përfitimet e deritanishme në karrierën e Modric

Ndërkombëtare
Paga e re e Kvaratskhelia në Napoli ka tronditur tifozët, duke menduar se kishte një gabim shtypi

Paga e re e Kvaratskhelia në Napoli ka tronditur tifozët, duke menduar se kishte një gabim shtypi

Serie A
Gavi humb zyrtarisht statusin e lojtarit të ekipit të parë të Barcelonës së bashku me fanellën numër 6

Gavi humb zyrtarisht statusin e lojtarit të ekipit të parë të Barcelonës së bashku me fanellën numër 6

La Liga
Nagelsmann nuk u përshëndet nga plotë 14 futbollistë të Bayernit, ndër ta edhe shumë senator të ekipit

Nagelsmann nuk u përshëndet nga plotë 14 futbollistë të Bayernit, ndër ta edhe shumë senator të ekipit

Bundesliga
Kalo në kategori