LAJMI I FUNDIT:

Stadiumi Fadil Vokrri

125 Artikuj

Nënshkruhet marrëveshja mes palëve për stadiumin, ‘Fadil Vokrri’ do të menaxhohet dhe shfrytëzohet nga FFK

Nënshkruhet marrëveshja mes palëve për stadiumin, ‘Fadil Vokrri’ do të menaxhohet dhe shfrytëzohet nga FFK

Superliga
Tifozët e Slavia Pragës pritet të jenë në “Fadil Vokrri” për ndeshjen ndaj Ballkanit

Tifozët e Slavia Pragës pritet të jenë në “Fadil Vokrri” për ndeshjen ndaj Ballkanit

Ndërkombëtare
Detajet minutë pas minute në ndeshjen Ballkani-Sivasspori

Detajet minutë pas minute në ndeshjen Ballkani-Sivasspori

Ndërkombëtare
Ballkani njofton shitjen e të gjitha biletave për ndeshjen ndaj Sivassporit

Ballkani njofton shitjen e të gjitha biletave për ndeshjen ndaj Sivassporit

Ndërkombëtare
Detajet: Kosova 5-1 Qipro, Dardanët me fitore të thellë

Detajet: Kosova 5-1 Qipro, Dardanët me fitore të thellë

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacionet zyrtare: Kosova luan për fitore ndaj Qipros

Formacionet zyrtare: Kosova luan për fitore ndaj Qipros

Përfaqësuesja e Kosovës
Ademi kërkon që Qeveria urgjentisht ta shpallë stadiumin “Fadil Vokrri” objekt të interesit nacional

Ademi kërkon që Qeveria urgjentisht ta shpallë stadiumin “Fadil Vokrri” objekt të interesit nacional

Përfaqësuesja e Kosovës
Koreografia e tifozëve të Shkupit në “Fadil Vokrri”: Në tokën tonë, në tokën e Adem Jasharit

Koreografia e tifozëve të Shkupit në “Fadil Vokrri”: Në tokën tonë, në tokën e Adem Jasharit

Ndërkombëtare
Ademi tregon si duket projekti i FFK-së për rritjen e kapacitetit të stadiumit “Fadil Vokrri”

Ademi tregon si duket projekti i FFK-së për rritjen e kapacitetit të stadiumit “Fadil Vokrri”

Sport vendor
Përzgjedhësi i ri i Kosovës, Giresse viziton stadiumin “Fadil Vokrri”, Kampin në Hajvali dhe selinë e FFK-së

Përzgjedhësi i ri i Kosovës, Giresse viziton stadiumin “Fadil Vokrri”, Kampin në Hajvali dhe selinë e FFK-së

Sport vendor
Kosova pëson nga Jordania – të gjitha detajet e ndeshjes

Kosova pëson nga Jordania – të gjitha detajet e ndeshjes

Përfaqësuesja e Kosovës
Biletat e ndeshjes Kosovë – Gjeorgji dalin të shtunën në shitje

Biletat e ndeshjes Kosovë – Gjeorgji dalin të shtunën në shitje

Përfaqësuesja e Kosovës
Derbi Drita-Gjilani zhvillohet në “Fadil Vokrri”

Derbi Drita-Gjilani zhvillohet në “Fadil Vokrri”

Superliga
Eksperti britanik për menaxhimin e fushave, Dean Gilasbey, inspektoi fushën e stadiumit “Fadil Vokrri” – sugjeron riparimin e saj

Eksperti britanik për menaxhimin e fushave, Dean Gilasbey, inspektoi fushën e stadiumit “Fadil Vokrri” – sugjeron riparimin e saj

Përfaqësuesja e Kosovës
“Spanja luan në stadiumin e një tifozi të Barcelonës” – kështu i referohet Marca, legjendës Fadil Vokrri

“Spanja luan në stadiumin e një tifozi të Barcelonës” – kështu i referohet Marca, legjendës Fadil Vokrri

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova 1-1 Greqia, ndeshja në detaje

Kosova 1-1 Greqia, ndeshja në detaje

Përfaqësuesja e Kosovës
Futbollistët e Greqisë mbajnë stërvitjen e fundit në “Fadil Vokrri” para ndeshjes kundër Kosovës

Futbollistët e Greqisë mbajnë stërvitjen e fundit në “Fadil Vokrri” para ndeshjes kundër Kosovës

Përfaqësueset
Djali i Fadil Vokrrit, Gramozi në përurimin e shtatores së babait të tij: Me angazhim e vullnet mund të arrihet gjithçka

Djali i Fadil Vokrrit, Gramozi në përurimin e shtatores së babait të tij: Me angazhim e vullnet mund të arrihet gjithçka

Kosovë
Agim Ademi në përurimin e shtatores së Fadil Vokrri: Kulmi dhe synimi i tij ishte anëtarësimi i FFK-së në FIFA dhe UEFA

Agim Ademi në përurimin e shtatores së Fadil Vokrri: Kulmi dhe synimi i tij ishte anëtarësimi i FFK-së në FIFA dhe UEFA

Kosovë
Kryeministri Kurti: Shtatorja e Vokrrit shënon sfidat dhe sakrificat që sporti kosovar ka kaluar

Kryeministri Kurti: Shtatorja e Vokrrit shënon sfidat dhe sakrificat që sporti kosovar ka kaluar

Kosovë
Përurohet shtatorja e legjendës së futbollit, Fadil Vokrrit

Përurohet shtatorja e legjendës së futbollit, Fadil Vokrrit

Kosovë
Sot përurohet shtatorja e Fadil Vokrrit si dhe zhvillohen dy ndeshje revyale për nder të tij

Sot përurohet shtatorja e Fadil Vokrrit si dhe zhvillohen dy ndeshje revyale për nder të tij

Sport vendor
“Nga stërvitja e mëngjesit në ndeshjen e mbrëmjes”, Feyenoord vjen me një video të bukur para takimit me Dritën

“Nga stërvitja e mëngjesit në ndeshjen e mbrëmjes”, Feyenoord vjen me një video të bukur para takimit me Dritën

Ndërkombëtare
Salihu: Të premten inaugurohet shtatorja e Fadil Vokrrit, do të zhvillohen edhe dy ndeshje miqësore

Salihu: Të premten inaugurohet shtatorja e Fadil Vokrrit, do të zhvillohen edhe dy ndeshje miqësore

Përfaqësuesja e Kosovës