Ata janë së bashku prej 17 vitesh, gjersa të martuar kanë mbushur plot 13, por çifti i njohur Ola dhe James Jordan po e shijojnë dashurinë e tyre sikur në takimin e parë.

Së fundmi, çifti i njohur ka realizuar disa fotografi të reja, në të cilat janë shfaqur mjaft provokues.

Ata kanë përdorur atmosferën e festave të fundvitit dhe ardhjen e Krishtlindjeve, për t’i bërë edhe më interesante fotografitë.

Ola dhe James Jordan në fotografitë e reja për Krishtlindje.

Ola, është shfaqur mjaft provokuese e veshur me geta dhe të brendshme seksi, gjersa mbahej me kujdes në dorë nga ‘babadimri i saj’, që në fakt ishte James por i veshur me një kostum të tillë.

Dy balerinët e njohur kanë ditur gjithnjë të dhudorjnë spektakël me vallëzimet e tyre, gjersa bujë të madhe kanë bërë edhe këto fotografi të reja, të realizuara së fundmi.

Bukuroshet e famshme lodhen me pastrimin e veturave të tyre, por fqinjët marrin një shfaqje erotike falas (Foto, +16) Bukuroshet e famshme lodhen me pastrimin e veturave të tyre, por fqinjët marrin një shfaqje erotike falas (Foto, +16)

Në një intervistë të dhënë së fundmi James ka thënë me shaka: “Pas 17 vjetësh unë propozova që të përorim ‘lodra seksi’ për herë të parë, gjersa kjo ka qenë edhe dhurata e kërkuar nga Ola për Krishtlindje”.

Ola dhe James Jordan shfaqen provokues në setin e ri fotografik për Krishtlindje.

Ola dhe James Jordan shfaqen provokues në setin e ri fotografik për Krishtlindje.

Ai gjithashtu u shpreh se nuk ka asgjë të keqe sipas tij, madje shpreson që me publikim e këtyre fotografive të promovojë ‘lodrat seksi’, të cilat sipas James janë të pëlqyeshme vitete e fundit tek të gjitha çiftet. /Telegrafi/