LAJMI I FUNDIT:

Bukuroshet e famshme lodhen me pastrimin e veturave të tyre, por fqinjët marrin një shfaqje erotike falas (Foto, +16)

Bukuroshet e famshme lodhen me pastrimin e veturave të tyre, por fqinjët marrin një shfaqje erotike falas (Foto, +16)
Reklama

Për të mbajtur një imazh të plotë, femrat e bukura të ekranit e kanë të vështirë ta bëjnë pa veturat e tyre të shtrenjta që doemos duhet të jenë pjesë e të qenit të përsosur.

Nuk ka dyshim se të famshmet kanë një jetë të vështirë, me gjithë atë që përjetojnë në përditshmëri.


Për disa yje ky është një problem i vazhdueshëm, pasi shpenzojnë shumë kohë që t’i mbajnë të pastër automjetet e tyre luksoze.

Dhe me gjithë shkumën dhe ujin, është e kuptueshme se në trup duhet të mbajnë pakëz rroba.

Telegrafi jua sjell me fotografi punën e vështirë që e bëjnë bukuroshet e famshme për t’u kujdesur për automjetet e tyre.

Natyrisht se nuk mungojnë pozat ngacmuese edhe në momentet kur ato punojnë. /Telegrafi/

Courtney Stodden u ofron kalimtarëve një pamje mahnitëse teksa pastron automjetin e saj.
Courtney Stodden u ofron kalimtarëve një pamje mahnitëse teksa pastron automjetin e saj.

Chloe Khan gjithmonë ka shumë punë për pastrimin e automjetit të saj, edhe pse nga larg duket sikur është duke pozuar për ndonjë revistë.
Chloe Khan gjithmonë ka shumë punë për pastrimin e automjetit të saj, edhe pse nga larg duket sikur është duke pozuar për ndonjë revistë.

Me këtë rast Courtney Stodden shfrytëzon rastin të pastrohet edhe vet.
Me këtë rast Courtney Stodden shfrytëzon rastin të pastrohet edhe vet.

Karrueche Tran ka pasur aq shumë punë, saqë i kanë penguar rrobat.
Karrueche Tran ka pasur aq shumë punë, saqë i kanë penguar rrobat.

Jasmine Waltz ka zgjedhur një mënyrë më të shpejtë për ta pastruar veturën.
Jasmine Waltz ka zgjedhur një mënyrë më të shpejtë për ta pastruar veturën.

Jessica Simpson kujdeset që vetura e saj të mos ketë asnjë njollë.
Këngëtarja dhe aktorja, Jessica Simpson, kujdeset që vetura e saj të mos ketë asnjë njollë.

sara
Modelja e Playboy, Sara Jean Underwood, posedon një veturë me elemente të “Star Wars”.

Karrueche Tran i hip edhe përmbi veturës për ta pastruar mirë.
Karrueche Tran i hip edhe përmbi veturës për ta pastruar mirë.

Paris Hilton pëlqen që t’i ketë rrotat e pastra.
Paris Hilton pëlqen që t’i ketë rrotat e pastra.

chloe1
Range Roveri i Chloe Khan kërkon shumë angazhim.

Ola Jordan harron të kujdeset për gjoksin e saj teksa punon.
Ola Jordan harron të kujdeset për gjoksin e saj teksa punon.