LAJMI I FUNDIT:

Sulmohet seksualisht një e mitur në Kaçanik

Sulmohet seksualisht një e mitur në Kaçanik
Foto: Ilustrim

Një person ka raportuar se një i dyshuar ia ka sulmuar seksualisht vajzën e tij të mitur.

Reklama

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 18:15, në Kaçanik.

Tutje bëhet e ditur se nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa rasti është nën hetim.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se i dyshuari mashkull kosovar ka sulmuar seksualisht vajzën e tij viktimën kosovare -e mitur. Nuk raportohet për të arrestuar.  Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. /Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Krstiq: Protestuesit kanë dalë me zor në protesta me thirrje të Listës Serbe

Krstiq: Protestuesit kanë dalë me zor në protesta me thirrje të Listës Serbe

Siguri
Senatorët amerikanë: Kosova dhe Serbia të ulin tensionet – dështimi rrezikon marrëdhëniet me SHBA-në

Senatorët amerikanë: Kosova dhe Serbia të ulin tensionet – dështimi rrezikon marrëdhëniet me SHBA-në

Lajme
Para sanksioneve të mundshme, kërkohet zgjidhje për krizën në veri

Para sanksioneve të mundshme, kërkohet zgjidhje për krizën në veri

Dukagjini
Kusari – Lila e quan qesharak mocionin e AAK-së, reagon Tahiri: E dini mirë fuqinë e AAK-së në Kuvend

Kusari – Lila e quan qesharak mocionin e AAK-së, reagon Tahiri: E dini mirë fuqinë e AAK-së në Kuvend

Politikë
“National Geographic”: Këtë verë suksesi u takon plazheve shqiptare

“National Geographic”: Këtë verë suksesi u takon plazheve shqiptare

Lajme
Kadare në librarinë “Dukagjini”: Orientimi shumëshekullor i shqiptarëve ka qenë dhe mbetet Evropa

Kadare në librarinë “Dukagjini”: Orientimi shumëshekullor i shqiptarëve ka qenë dhe mbetet Evropa

Lajme
Kalo në kategori