Aurela Gaçe është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku i mban të informuar fansat rreth ngjarjeve interesante në jetën e saj.

Ndërsa duke qenë se jemi në sezonin e verës, plazhi dhe larja janë përditshmëri edhe e yjeve të njohura të skenës.

E pasionuar pas boksit, Aurela Gaçe tregon se si duhet grushtuar boksierin në cep të ringut (Video) E pasionuar pas boksit, Aurela Gaçe tregon se si duhet grushtuar boksierin në cep të ringut (Video)

Këtë herë, këngëtarja e ka publikuar një video, në të cilën shfaqet duke notuar.

Ajo duket mjaft e aftë në not dhe për këtë gjë ka marrë lëvdata nga ndjekësit e saj në Instagram.

Oho ho ?‍♀️♥️

A post shared by email: info@managementgroup.al (@aurelagaceofficial) on Aug 15, 2017 at 8:46am PDT

Sa i përket muzikës, Aurela është duke shijuar suksesin e këngës “ S’ nuk”, të cilën e ka sjellë në bashkëpunim me Fifin. /Telegrafi/