Treshja është shumë më argëtuese për ata dhe nuk kanë turp nga kjo

Seksi në treshe është ndër fantazitë më të shpeshta që e kanë njerëzit dhe pavarësisht famës, prapë mbetet një mister dhe tabu.

Qofshi pro ose kundër, të famshmit janë gjithnjë më të interesuar për të bërë seks me dy persona të tjerë.

Russell Brand (45) tani është një njeri i qetë dhe familjar, i martuar me Laura Brand, por njëherë e një kohë, Russell kënaqej në treshe…

“Një herë një mik dhe unë fjetëm me të njëjtën vajzë disa herë. Nuk përfundoi mirë. “Një herë, sperma përfundoi aksidentalisht në këmbën e tij – atij nuk i pëlqeu ajo”, i tha Russell revistës Rolling Stones, në vitin 2010.

Në lidhje me martesën e tij me Katy Perry, Russell tha: “Për hir të saktësisë, ishin dy gra. Është mirë të bësh seks me më shumë njerëz”.

Mel B dhe burri i saj i atëhershëm Stephen Belafonte, gjoja i kërkuan Rita Orës që të bashkohej me ta në dhomën e gjumit në vitin 2014, por ajo i refuzoi ata.

“Treshja ishte ideja ime, por natyrisht burri im i atëhershëm ishte gati për të, për sa kohë që nuk kishte burra të tjerë. Duhej të ishin patjetër gra, gjë që më përshtatej sepse i dua gratë. Gjithmonë kam menduar që trupat e grave janë shumë më të bukur se të burrave. Nuk mendoj se është turp të duash seksin. Nuk është turp të eksperimentosh, për sa kohë që është i vullnetshëm”, tha Mel B.

Aktori Jason Biggs, 43 vjeç, përshkroi në kujtimet e tij një nga ditëlindjet e tij, kur gruaja e tij, Jenny, punësoi një damë shoqëruese.

“Tri zonja erdhën në shtratin tim për tri ditë. Le të themi që nuk e përfunduam misionin deri në fund. Gruaja ime e konsideroi atë qesharake. Ajo u ul në shtrat, hëngri patate të skuqura dhe qeshi. Ju mund ta imagjinoni pse nuk shkonte çdo gjë siç duhej. Por edhe ato “dama” nuk ishin aspak dakord me gruan time, kështu që çdo gjë u prish shpejt”, ka treguar aktori në biografinë e tij.

Tiger Woods, lojtar i golfit, kishte aq shumë skandale seksuale sa karriera e tij nuk mund ta duronte. Atleti ishte një burrë shembullor, derisa zonjat e tij të shumta filluan të shfaqen. Sidoqoftë, të gjithë pohuan se Tigri e donte seksin në treshe.

Në kujtimet e saj, Demi Moore foli për mënyrën sesi ish-burri i saj Ashton Kutcher këmbënguli të ftonte një person të tretë në shtrat.

Moore në librin “Inside out”, shkruan se kishte pranuar në seks në treshe, për t’ia plotësuar dëshirat ish-bashkëshortit, i cili tani është në martesë ma aktoren Mila Kunis, por tani e ka kuptuar se ky ishte një gabim. “Kam dashur t’i tregoj se mund të jem argëtuese”, ka shkruar Demi.

Demi thotë se asaj nuk i pëlqeu, dhe kjo është arsyeja pse martesa e tyre u prish. Linjat janë pak të turbullta…

Lady Gaga me turp i pranoi një gazetari se kishte provuar seks në treshe, por se nuk donte të fliste më për këtë. Ajo dëshiron që të jetë privatësia e saj.

Aktorja Bella Thorne është një libër i hapur kur është puna për të rrëfyer detaje për jetën e saj. Ajo ka folur për seksualitetin e saj, duke qenë se ajo ka qenë në një marrëdhënie treshe me Tana Mongeau dhe reperin Mod Sun, dhe aktualisht është me Benjamin Mascolo.

Aktorja ka rrëfyer gjatë “Good Morning America” se nuk e dinte që ishte panseksuale, por e ka kuptuar së fundmi.

“Realisht jam panseksuale dhe nuk e dija këtë gjë. Ti pëlqen qeniet. Ti pëlqen atë që pëlqen. S’ka pse të jetë një djalë apo një vajzë, një ai apo një ajo… Saktësisht ti pëlqen personalitetin. Ti thjesht pëlqen një qenie. S’ka rëndësi çfarë po ndodh… nëse mua më pëlqen, më pëlqen”, -është shprehur Bella.

Ky është pak i dyshimtë, por kush e di? Ylli i pornografisë Julian St. Jox pohon se në atë kohë, një dekadë apo më parë, ai dhe takimi i tij, një tjetër yll pornografi i quajtur Emily Ann, kishin një treshe me Kim Kardashian në një festë. E çuditshme që ai priti 10 vjet për t’i thënë dikujt, por ai i tha revistës Star, “ajo ishte pak e nënshtruar, por ajo ishte e mirë. Ajo e dinte se çfarë po bënte. Ajo ishte shumë e përgjegjshme ndaj meje … [dhe] dukej sikur po e shijonte veten shumë. ” Um, ne rregull.

Në kujtimet e saj të vitit 2005, My Life So far, aktorja Jane Fonda zbuloi se kishte një treshe me ish-bashkëshortin Roger Vadim-edhe pse nuk donte.

“Duket tronditëse që e bëra këtë, por arrita të bind veten se ishte mirë, se doja, edhe pse po më vriste zemrën,” shkroi ajo.

Jo vetëm që Big Sean ka bërë një treshe, por ai inkurajon të gjithë të tjerët të bëjnë të njëjtën gjë, gjithashtu.

“Ndihem sikur një treshe është një pjesë e rëndësishme e jetës,” tha ai në një intervistë me Rolling Stone.

/Telegrafi/