Prezantuesi kontravers, Arjan Çani gjatë intervistës me këngëtaren Artiola Toska ka rrëfyer se ai dhe bashkëshortja e tij aktuale nuk kanë bërë ende dasëm.

Madje ai i ka kërkuar Artiolës se nëse do të bëj ndonjëherë dasëm do të donte që Artiola të këndonte në dasmën e tij.

Lajmet e fundit nga bukuroshet shqiptare Lajmet e fundit nga bukuroshet shqiptare

Këngëtarja pranoi madje u shpreh se do t’a realizonte diçka të tillë pa pagesë.

Nuk është hera e parë që këngëtarët ofrojnë performanca pa pagesë për fytyrat tjera publike. /Telegrafi/