Ndërkohë që ka qëndruar në Emiratet e Bashkuara Arabe, Arta Nitaj ka shpërndarë fotografi për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Fansa të shumët e ndjekin bukuroshen në Instagram, ku ajo publikon imazhe që vënë në plan të parë bukurinë e saj.

Arta Nitaj josh me një pozë atraktive nga vaska Arta Nitaj josh me një pozë atraktive nga vaska

Të tilla fotografi, aktorja dhe prezantuesja ka postuar gjatë këtyre ditëve, ndërsa ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj.

View this post on Instagram

she for keeps 🕊

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj) on Jan 4, 2020 at 8:24am PST

Në pozat e realizuara në Dubai, Arta ka vënë në pah dukjen e saj dhe figurën trupore për të cilën është e njohur.

Modelja shpesh publikon imazhe nga palestra duke lënë të kuptohet se angazhohet për të pasur një fizik të tillë. /Telegrafi/

(Foto: InstaStory/artaanita

(Foto: InstaStory/artaanitaj)

View this post on Instagram

good for you, better for me

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj) on Dec 27, 2019 at 11:28am PST